blendax
06 اسفند 1401 - 16:14

نشست فوق العاده امنیتی «عقبه» با مشارکت آمریکا و رژیم صهیونیستی

منابع عبری از برگزاری نشستی فوق العاده تحت عنوان نشست امنیتی عقبه خبر می دهند که قرار است با مشارکت آمریکا، رژیم صهیونیستی، اردن، مصر و تشکیلات خودگردان برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه شهاب نیوز؛ نشست امنیتی عقبه قرار است فردا یکشنبه با مشارکت آمریکا، رژیم صهیونیستی، مصر، اردن و تشکیلات خودگردان در شهر عقبه اردن برگزار شود.

منابع عبری، از این نشست با عنوان «نشست فوق العاده امنیتی» یاد کرده و اعلام کردند که قرار است در این نشست توقف روند تصاعدی عملیات های مقاومتی در اراضی اشغالی بررسی شود.

گروه های مختلف فلسطینی ضمن محکومیت مشارکت تشکیلات خودگردان در این نشست اعلام کردند که این مشارکت در شرایط کنونی که رژیم صهیونیستی جنایات علیه ملت فلسطین را تشدید کرده، به منزله خنجری از پشت به ملت فلسطین است.

تحلیلگران فلسطینی معتقدند که مشارکت تشکیلات خودگردان و دو کشور عربی دیگر در این نشست اقدامی شرم آور و خیانت به خون ملت فلسطین است.

تحلیلگران فلسطینی معتقدند برگزاری این نشست در شرایطی که رژیم صهیونیستی از جبهه نوار غزه با پرتاب موشک های مقاومت مواجه است و در جبهه کرانه باختری ، قدس اشغالی و اراضی ۱۹۴۸ با تشدید عملیات مقاومتی روبروست، اقدامی در راستای نجات این رژیم از بحران کنونی است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1056577